bip
bip

wrota
Internetowe Konto Pacjenta
ryn_med
WHO
encr
IACR
kodeks
Fundacja Piękniejsze Życie
Elektroniczny Portal Pacjenta Drukuj
Komunikaty Drukuj
linia
arr
arr
arr
arr
arr
linia
PZU Życie S.A. dofinansuje zakup sprzętu medycznego - pompy infuzyjne do podaży chemioterapeutyków przeciwnowotworowych dla Działu Chemioterapii
Punkt Informacyjny Drukuj
Wszystkich Pacjentów, którzy nas odwiedzają, w pierwszej kolejności zapraszamy do punktu informacyjnego. Mieści się on przy wejściu głównym po prawej stronie.
Można tu uzyskać szczegółową informację o tym:
  • jak dostać się do poszczególnych jednostek w szpitalu (poradni, działów
    i zakładów),
  • przed udaniem się do rejestracji, dowiedzieć się kiedy i gdzie przyjmują lekarze,
  • sprawdzić gdzie przebywa konkretny Pacjent,
  • uzyskać informację o wewnętrznych numerach telefonów w naszym szpitalu
informacja
tel. (41) 3674 208
Najnowsze Wiadomości
Koderzy medyczni z całej Polski konferowali w ŚCO Drukuj
Blisko 120 specjalistów od kodowania usług medycznych, menedżerów ochrony zdrowia, prawników i lekarzy z całej Polski analizowało bieżące problemy placówek ochrony zdrowia na konferencji „Ewidencja świadczeń zdrowotnych podstawą bezpieczeństwa prawno – finansowego placówki medycznej”, która odbywała się 23 i 24 czerwca w Świętokrzyskim Centrum Onkologii.


Czytaj całość...
Michał Chrobot, ekonomista i prawnik z ŚCO  prezesem PTKM Drukuj
Michał Chrobot, kierownik Działu Kontraktowania, Rozliczeń i Statystyki Medycznej w Świętokrzyskim Centrum Onkologii został wybrany prezesem zarządu głównego Polskiego Towarzystwa Koderów Medycznych.


Czytaj całość...
Świętokrzyski Oddział Wojewódzkiego NFZ zaprasza na Dzień Otwarty Drukuj
Świętokrzyski Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza w najbliższą sobotę, 25 czerwca w godz. 9.00-14.00 na Dzień Otwarty. Będzie można załatwić wszystkie sprawy, jakie obsługuje Fundusz na co dzień, skorzystać z bezpłatnych badań poziomu cukru we krwi i pomiaru ciśnienia tętniczego, a także wyrobić dostęp do ZIP – Zintegrowanego Informatora Pacjenta. Do odwiedzenia Funduszu szczególnie zachęcamy osoby wyjeżdżające na urlop za granicę, by wyrobiły sobie Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego – mówi Beata Szczepanek, rzecznik prasowy świętokrzyskiego NFZ.
Plakat

Czytaj całość...
Spokojnie, to tylko ćwiczenia Drukuj
Ćwiczenia z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego odbyły się w czwartek (23 czerwca) w Świętokrzyskim Centrum Onkologii. Tematem pozorowanego zagrożenia było zwarcie instalacji w pokoju socjalnym w Dziale Brachyterapii, co miało spowodować duże zadymienie w pomieszczeniach szpitalnych. Z pomocą dwóch jednostek straży pożarnej, przy wsparciu policji i zakładowej formacji Obrony Cywilnej oraz ochrony szpitala przećwiczono ewakuację pacjentów i personelu oraz opanowanie zagrożenia. Pozorowane manewry trwały około 20 minut. Jak informuje Wojciech Cedro, zastępca dyrektora ŚCO do spraw technicznych, takie ćwiczenia, niezbędne dla utrzymania należytego poziomu bezpieczeństwa odbywają się co roku.
Na skróty Drukuj
Rejestracja
Izba Przyjęć
Poczta dla pracowników
Nasza Misja
Mapa Dojazdu do ŚCO
Polityka Jakości ZSZJ
Instrukcje przygotowania do badań
Świętokrzyska Nagroda Jakości

Świętokrzyskie Centrum Onkologii Liderem OSOZ 2007


   
©2011 Świętokrzyskie Centrum Onkologii; webmaster@onkol.kielce.pl