bip
bip

wrota
Internetowe Konto Pacjenta
ryn_med
WHO
encr
IACR
kodeks
Fundacja Piękniejsze Życie
Elektroniczny Portal Pacjenta Drukuj
Komunikaty Drukuj
linia
arr
arr
arr
arr
arr
linia
PZU Życie S.A. dofinansuje zakup sprzętu medycznego - pompy infuzyjne do podaży chemioterapeutyków przeciwnowotworowych dla Działu Chemioterapii
Punkt Informacyjny Drukuj
Wszystkich Pacjentów, którzy nas odwiedzają, w pierwszej kolejności zapraszamy do punktu informacyjnego. Mieści się on przy wejściu głównym po prawej stronie.
Można tu uzyskać szczegółową informację o tym:
  • jak dostać się do poszczególnych jednostek w szpitalu (poradni, działów
    i zakładów),
  • przed udaniem się do rejestracji, dowiedzieć się kiedy i gdzie przyjmują lekarze,
  • sprawdzić gdzie przebywa konkretny Pacjent,
  • uzyskać informację o wewnętrznych numerach telefonów w naszym szpitalu
informacja
tel. (41) 3674 208
Najnowsze Wiadomości
13 maja - Dni Otwarte Funduszy Europejskich w ŚCO Drukuj
Świętokrzyskie Centrum Onkologii zaprasza 13 maja na Dni Otwarte Funduszy Europejskich. W tym dniu w godzinach 11.00 – 13.00 będziemy wykonywali dodatkowe badania USG i mammograficzne dla osób ze skierowaniem oraz dodatkowe badania cytologiczne.
Badania USG przeznaczone są dla osób ze skierowaniami określonymi jako „pilne!”. Pacjenci powinni zgłaszać się do Punktu Rejestracji Diagnostyki Obrazowej na I piętrze w budynku głównym ŚCO.
Badania mammograficzne oraz USG piersi dedykowane są pacjentkom ze skierowaniem (należy zgłaszać się do Punktu Rejestracji Mammografii na parterze).
Dodatkowe badania cytologiczne będą wykonywane w gabinecie nr 6 w Poradni Ginekologicznej na parterze.

Plakat

Czytaj całość...
W sobotę w Ciekotach śpiewaj, maszeruj i ucz się zdrowo żyć Drukuj
W sobotę, 7 maja zapraszamy do Ciekot na rodzinny piknik „Od maluszka do staruszka”. Organizatorami imprezy są Gminny Ośrodek Kultury w Masłowie oraz Centrum Edukacyjne Szklany Dom w Ciekotach.
W programie między innymi XXIII Biegi Terenowe Szlakiem Młodych Lat Stefana Żeromskiego, Międzyszkolny Konkurs Piosenki Turystycznej, marsz nordic – walking wokół Radostowej. Pracownicy Działu Promocji i Profilaktyki Onkologicznej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii będą badać poziom tlenku węgla w wydychanym powietrzu, mierzyć ciśnienie tętnicze oraz udzielać porad na temat zdrowego stylu życia.
Szczegółowy program imprezy tutaj

6 maja zapraszamy do cytomammobusa ŚCO mieszkanki Połańca Drukuj
6 maja zapraszamy mieszkanki gminy Połaniec na bezpłatną mammografię i cytologię, które można wykonać w cytomammobusie Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Dyżurujemy w godzinach 10- 16 przy Galerii Połanieckiej. Rejestracja na badania pod numerem telefonu: 661 911 300. Na badania należy zgłosić się z dokumentem tożsamości z numerem PESEL.
9 maja z bezpłatnej diagnostyki będą mogły skorzystać panie w gminie Łubnice (cytomammobus ŚCO zaparkuje przy Urzędzie Gminy). 11 maja cytomammobus będzie dyżurował przed ośrodkiem zdrowia w Oleśnicy. Badania są wykonywane w godzinach 10-16.
Czytaj całość...
Seminarium z dr Jerzym Lasotą, wybitnym specjalistą patomorfologii z National Cancer Institute Drukuj
Na seminarium naukowe na temat zastosowania najnowszych metod diagnostyki immunohistochemiczej i molekularnej w doborze chorych do terapii celowanej zaprasza 11 maja o godz. 11.00 Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach.
Konferencja adresowana jest do lekarzy onkologów, patomorfologów, a także do studentów medycyny. Główny wykład pt. “Immunohistochemical versus molecular testing in the era of targeted therapy” wygłosi dr Jerzy P. Lasota z National Cancer Institute (USA). Temat prawidłowego doboru chorych do terapii celowanych będzie dyskutowany w kontekście badań własnych, prowadzonych przez dr Lasotę oraz zrealizowanych we współpracy z zakładami Patologii Nowotworów oraz Diagnostyki Molekularnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Formuła tego spotkania zakłada otwartą komunikację pomiędzy wykładającym i słuchaczami (wykład będzie prowadzony w języku polskim, zadawanie pytań w trakcie wykładu i dyskusja po wykładzie jest oczekiwana).

Czytaj całość...


Na skróty Drukuj
Rejestracja
Izba Przyjęć
Poczta dla pracowników
Nasza Misja
Mapa Dojazdu do ŚCO
Polityka Jakości ZSZJ
Instrukcje przygotowania do badań
Świętokrzyska Nagroda Jakości

Świętokrzyskie Centrum Onkologii Liderem OSOZ 2007


   
©2011 Świętokrzyskie Centrum Onkologii; webmaster@onkol.kielce.pl