bip
bip

wrota
Internetowe Konto Pacjenta
ryn_med
PubliczneCentraOnkologii.pl
WHO
encr
IACR
kodeks
Fundacja Piękniejsze Życie
Elektroniczny Portal Pacjenta Drukuj
Komunikaty Drukuj
linia
arr
arr
arr
arr
arr
linia
PZU Życie S.A. dofinansuje zakup sprzętu medycznego - pompy infuzyjne do podaży chemioterapeutyków przeciwnowotworowych dla Działu Chemioterapii
Punkt Informacyjny Drukuj
Wszystkich Pacjentów, którzy nas odwiedzają, w pierwszej kolejności zapraszamy do punktu informacyjnego. Mieści się on przy wejściu głównym po prawej stronie.
Można tu uzyskać szczegółową informację o tym:
  • jak dostać się do poszczególnych jednostek w szpitalu (poradni, działów
    i zakładów),
  • przed udaniem się do rejestracji, dowiedzieć się kiedy i gdzie przyjmują lekarze,
  • sprawdzić gdzie przebywa konkretny Pacjent,
  • uzyskać informację o wewnętrznych numerach telefonów w naszym szpitalu
informacja
tel. (41) 3674 208
Najnowsze Wiadomości
Warsztaty Zdrowo żyjesz-wygrywasz. Edukacja onkologiczna w szkole. Drukuj
Świętokrzyskie Centrum Onkologii zaprasza nauczycieli i pielęgniarki szkolne na warsztaty edukacji onkologicznej, które stanowią element projektu Szkoły Promującej Zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem.

Warsztaty odbędą się 10 grudnia 2014 (środa) w godz. 15.00 - 18.30 w Świętokrzyskim Centrum Onkologii Kielce 25-561 ul. Artwińskiego 3 sala szkoleniowa na II piętrze w budynku głównym przy Zakładzie Patologii Nowotworów.
Szczegóły tutaj

Ogłoszenie z dnia 18 listopada 2014 Drukuj
Dyrektor ŚCO zaprasza oferentów do składania i uczestnictwa w przetargu na najem powierzchni (154 m2) na prowadzenie działalności gospodarczej - bufet wraz z zapleczem i wyposażeniem w budynku głównym Świętokrzyskiego Centrum Onkologii, ul. Artwińskiego 3 (szczegóły tutaj).

Bezpłatne badania mammograficzne i cytologiczne Drukuj
W miesiącu listopadzie 2014r. z bezpłatnych badań cytologicznych i mammograficznych wykonywanych w nowoczesnym cytomammobusie Świętokrzyskiego Centrum Onkologii będą mogły skorzystać mieszkanki Staszowa w dniach 7-14 listopada, cytomammobus będzie stacjonował przy Starostwie Powiatowym w Staszowie i w dniach 17- 26 listopada mieszkanki Buska Zdroju, cytomammobus będzie stacjonował przy Przychodni Rejonowej nr 1 ul. Sądowa 9 Busko Zdrój.
Badanie mammograficzne w cytomammobusie wykonywane jest aparatem mammograficznym najwyższej jakości, ocenianym przez dwóch lekarzy specjalistów radiologii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach.
Badania odbywają się w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi oraz Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy. Akcja skierowana jest do kobiet w wieku 25-59 lat, jeśli w ciągu trzech ostatnich lat nie wykonywały cytologii oraz do pań w wieku 50-69 lat, które w ciągu dwóch ostatnich lat nie miały robionej mammografii.
Na badania należy się zgłaszać z dowodem osobistym.
Przesiewowe badania populacyjne są najskuteczniejszą metodą pozwalającą na wczesne wykrywanie i, dzięki temu, skuteczniejsze leczenie tych chorób. Takie programy profilaktyczne pozwoliły w wielu krajach Europy całkowicie wyeliminować śmiertelność z powodów „nowotworów kobiecych".
Telefon kontaktowy 661911300
Dbaj o swoje piersi. To nie moda, to mądrość. Regularnie rób też cytologię !!!.

mgr Dorota Węglińska
Koordynator Mobilnej Pracowni Badań Diagnostycznych
Świętokrzyskie Centrum Onkologii
ul. Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Kurs "Diagnostyka obrazowa - ćwiczenia praktyczne" Drukuj
Uprzejmie informujemy, iż w dniach 10-12 grudnia 2014 roku w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach odbędzie się kurs "Diagnostyka obrazowa - ćwiczenia praktyczne" (moduł IX)realizowany w ramach specjalizacji w dziedzinie fizyka medyczna.
Czytaj całość...Na skróty Drukuj
Rejestracja
Izba Przyjęć
Poczta dla pracowników
Nasza Misja
Mapa Dojazdu do ŚCO
Polityka Jakości ZSZJ
Instrukcje przygotowania do badań
Świętokrzyska Nagroda Jakości

Świętokrzyskie Centrum Onkologii Liderem OSOZ 2007


   
©2011 Świętokrzyskie Centrum Onkologii; webmaster@onkol.kielce.pl