bip
bip

wrota
Internetowe Konto Pacjenta
ryn_med
PubliczneCentraOnkologii.pl
WHO
encr
IACR
kodeks
Fundacja Piękniejsze Życie
Elektroniczny Portal Pacjenta Drukuj
Komunikaty Drukuj
linia
arr
arr
arr
arr
arr
linia
PZU Życie S.A. dofinansuje zakup sprzętu medycznego - pompy infuzyjne do podaży chemioterapeutyków przeciwnowotworowych dla Działu Chemioterapii
Punkt Informacyjny Drukuj
Wszystkich Pacjentów, którzy nas odwiedzają, w pierwszej kolejności zapraszamy do punktu informacyjnego. Mieści się on przy wejściu głównym po prawej stronie.
Można tu uzyskać szczegółową informację o tym:
  • jak dostać się do poszczególnych jednostek w szpitalu (poradni, działów
    i zakładów),
  • przed udaniem się do rejestracji, dowiedzieć się kiedy i gdzie przyjmują lekarze,
  • sprawdzić gdzie przebywa konkretny Pacjent,
  • uzyskać informację o wewnętrznych numerach telefonów w naszym szpitalu
informacja
tel. (41) 3674 208
Najnowsze Wiadomości
Udany Dzień Otwarty w ŚCO Drukuj
Ponad 150 osób skorzystało z Dnia Otwartego w Świętokrzyskim Centrum Onkologii. Największą popularnością cieszyły się badania mammograficzne i konsultacje u lekarzy.
W sobotę w ramach Dnia Otwartego ŚCO pacjenci mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji u lekarzy onkologów, zbadać sobie ciśnienie tętnicze, poziom tkanki tłuszczowej, masę ciała, poziom tlenku węgla w wydychanym powietrzu, panie mogły wykonać badanie mammograficzne i cytologię w ramach programów profilaktyki i wczesnego wykrywania raka piersi i szyjki macicy. Osoby palące zasięgały porad terapeuty uzależnień. – Namówiła mnie córka, dziś właśnie skończyłam 50 lat i zrobiłam sobie pierwszą mammografię. To świetny pomysł taki Dzień Otwarty, bo w tygodniu nie mamy czasu, żeby zająć się swoim zdrowiem – powiedziała nam pani Ewa. – Szkoda, że programy profilaktyczne są tylko dla osób w dojrzałym wieku, przecież na raka choruje coraz więcej młodych ludzi. O chorobie dowiadują się zupełnie przypadkowo, robiąc jakieś badania. Mój kuzyn tak się dowiedział, że ma raka jelita grubego. Odkąd sama jestem pacjentką Centrum Onkologii, namawiam wszystkich do badań profilaktycznych – dodała pani Małgorzata.
Czytaj całość...
Dzień Drzwi Otwartych ŚCO w ramach 16 Światowego Dnia Walki z Rakiem Drukuj
Na bezpłatne badania (cytologia, mammografia, pomiary ciśnienia krwi, masy ciała i tkanki tłuszczowej) oraz konsultacje u lekarzy onkologów i terapeuty leczenia uzależnień zaprasza 6 lutego Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach w godzinach 10.00-13.00 Dzień Drzwi Otwartych Onkologii odbędzie się w ramach obchodów 16 Światowego Dnia Walki z Rakiem.
Czytaj całość...
Pacjenci ŚCO ZIP-owali, licealiści podglądali raka Drukuj
W czwartek, 4 lutego w ramach Światowego Dnia Walki z Rakiem w Świętokrzyskim Centrum Onkologii można było otrzymać kod dostępu do ZIP. Uczniowie kieleckiego liceum zwiedzali zakłady diagnostyki nowotworów.

ZIP – Dostęp do Zintegrowanego Informatora Pacjenta umożliwili pracownicy Świętokrzyskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ

Czytaj całość...
Nowy 3  teslowy rezonans magnetyczny w ŚCO Drukuj
Nowy 3-teslowy aparat rezonansu magnetycznego został zakupiony i zainstalowany w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach. Aparatura tej klasy pozwoli na dokładniejszą diagnostykę wielu schorzeń, zwłaszcza chorób nowotworowych.
To najnowocześniejszy rezonans magnetyczny w regionie świętokrzyskim. Sprzęt o takich parametrach posiadają tylko wysokospecjalistyczne placówki medyczne w Polsce. - Trzy tesle to obecnie najwyższa stosowana w praktyce siła pola magnetycznego wykorzystywanego w medycynie. - Przekłada się na dokładniejsze obrazowanie, większą rozdzielczość tkankową i przestrzenną obrazowanych struktur – mówi dr Tomasz Dróżdż, kierownik Zakładu Diagnostyki Obrazowej ŚCO.Czytaj całość...


Na skróty Drukuj
Rejestracja
Izba Przyjęć
Poczta dla pracowników
Nasza Misja
Mapa Dojazdu do ŚCO
Polityka Jakości ZSZJ
Instrukcje przygotowania do badań
Świętokrzyska Nagroda Jakości

Świętokrzyskie Centrum Onkologii Liderem OSOZ 2007


   
©2011 Świętokrzyskie Centrum Onkologii; webmaster@onkol.kielce.pl