bip
bip

wrota
Internetowe Konto Pacjenta
ryn_med
PubliczneCentraOnkologii.pl
WHO
encr
IACR
kodeks
Fundacja Piękniejsze Życie
Elektroniczny Portal Pacjenta Drukuj
Komunikaty Drukuj
linia
arr
arr
arr
arr
arr
linia
PZU Życie S.A. dofinansuje zakup sprzętu medycznego - pompy infuzyjne do podaży chemioterapeutyków przeciwnowotworowych dla Działu Chemioterapii
Punkt Informacyjny Drukuj
Wszystkich Pacjentów, którzy nas odwiedzają, w pierwszej kolejności zapraszamy do punktu informacyjnego. Mieści się on przy wejściu głównym po prawej stronie.
Można tu uzyskać szczegółową informację o tym:
  • jak dostać się do poszczególnych jednostek w szpitalu (poradni, działów
    i zakładów),
  • przed udaniem się do rejestracji, dowiedzieć się kiedy i gdzie przyjmują lekarze,
  • sprawdzić gdzie przebywa konkretny Pacjent,
  • uzyskać informację o wewnętrznych numerach telefonów w naszym szpitalu
informacja
tel. (41) 3674 208
Najnowsze Wiadomości
Ogłoszenie Drukuj
Dyrektor ŚCO zaprasza oferentów do składania i uczestnictwa w przetargu prowadzonym w trybie art. 70(1) k.c. na najem części powierzchni komina Ciepłowni Świętokrzyskiego Centrum Onkologii, ul. Artwińskiego 3 z przeznaczeniem na montaż anten dla telefonii komórkowej wraz z najmem części gruntu przy kominie pod niezbędne zaplecze techniczne (łącznie do 30 m2 powierzchni) - szczegóły tutaj

Świętokrzyskie Centrum Onkologii szkoli ukraińskich lekarzy Drukuj
Przedstawiciele departamentu ochrony zdrowia i dyrektorzy szpitali z obwodu winnickiego na Ukrainie odwiedzili we wtorek Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach. Goście obejrzeli Zakład Medycyny Nuklearnej wraz z ośrodkiem PET, Klinikę Radioterapii, blok operacyjny, Zakład Patologii Nowotworów, Klinikę Ginekologii.

Czytaj całość...
Punkt Pomocy Palącym czynny po południu Drukuj
Punkt Pomocy Palącym w Świętokrzyskim Centrum Onkologii zaprasza pacjentów codziennie od poniedziałku do soboty. Z bezpłatnych porad i terapii specjalistów, którzy pomogą rzucić palenie, można korzystać w godzinach popołudniowych.
Poradnia mieści się w pokoju nr 57 (w holu głównym ŚCO przy szatni). Harmonogram pracy Punktu: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek: 15.00 - 19.00; piątek: 13.00 - 20.00; sobota: 9.00 - 14.00. - Prosimy pacjentów o rejestrowanie się na wizyty w godzinach popołudniowych, w czasie pracy Punktu Pomocy Palącym - mówi mgr Jadwiga Zapała, specjalista ds. promocji zdrowia z Działu Promocji i Profilaktyki Onkologicznej ŚCO. Punkt Pomocy Palącym jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych, w soboty od 9 do 14.

Czytaj całość...
Zapraszamy do Punktu Pomocy Palącym Drukuj
Świętokrzyskie Centrum Onkologii zaprasza dziś (19 listopada) do skorzystania bezpłatnych badań i porad osoby chcące zrezygnować z palenia tytoniu. W naszym Centrum uruchomiliśmy również Punkt Pomocy Palącym, w którym codziennie będą udzielali bezpłatnych porad terapeuci w zakresie rzucania palenia.

19 listopada obchodzimy Światowy Dzień Rzucania Palenia. Świętokrzyskie Centrum Onkologii czynnie włącza się w działania profilaktyczne i edukacyjne. W godz. 10.00- 14.00 w holu głównym za rejestracją Świętokrzyskiego Centrum Onkologii specjaliści terapii uzależnień będą udzielać porad osobom chcącym zrezygnować z palenia. Porady poprzedzone będą pomiarem tlenku węgla w wydychanym powietrzu. W akcji uczestniczyć będzie także Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy, którego pracownicy będą wykonywać pomiary ciśnienia krwi oraz pomiary tlenku węgla dla osób biernie palących.

Czytaj całość...


Na skróty Drukuj
Rejestracja
Izba Przyjęć
Poczta dla pracowników
Nasza Misja
Mapa Dojazdu do ŚCO
Polityka Jakości ZSZJ
Instrukcje przygotowania do badań
Świętokrzyska Nagroda Jakości

Świętokrzyskie Centrum Onkologii Liderem OSOZ 2007


   
©2011 Świętokrzyskie Centrum Onkologii; webmaster@onkol.kielce.pl