-A A +A

Zaproszenie na konferencję "Kompleksowa opieka kardiologiczna u chorego z rozpoznaniem onkologicznym w warunkach polskich", Kielce, 15-16 grudnia 2016

Szanowni Państwo!

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich lekarzy do wzięcia udziału w konferencji na temat „Kompleksowa opieka kardiologiczna u chorego z rozpoznaniem onkologicznym w warunkach polskich”. Konferencja odbędzie się w dniach 15 – 16 grudnia 2016 roku w Kielcach w hotelu BINKOWSKI, ul. Szczepaniaka 42. Konferencja została objęta patronatem przez Ogólnopolskie Zrzeszenie Publicznych Centrów i Instytutów Onkologicznych oraz Świętokrzyską Izbę Lekarską w Kielcach. Organizatorem Konferencji jest Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach. Konferencja będzie znakomitą okazją do zapoznania się z aktualnościami dotyczącymi diagnostyki i leczenia schorzeń kardiologicznych u chorych z rozpoznaniem choroby nowotworowej. Do współudziału w tym przedsięwzięciu zostali zaproszeni specjaliści z różnych dziedzin medycyny, co gwarantuje interdyscyplinarny charakter konferencji. Inicjatywa Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach jest zgodna z zadaniami Zrzeszenia, obejmuje między innymi upowszechnianie wiedzy na temat kompleksowego leczenia pacjentów z rozpoznaniem chorób nowotworowych, promocję badań naukowych i współpracę pomiędzy instytucjami naukowymi. Mamy nadzieję, że konferencja ułatwi wymianę doświadczeń specjalistów z różnych ośrodków onkologicznych w Polsce, z czynnym udziałem autorytetów polskiej kardiologii oraz doświadczonych lekarzy praktyków.

Życzymy Państwu owocnych obrad i miłego pobytu w Kielcach,

prof. nadzw. dr hab. n. med. Stanisław Góźdź

dr n. med. Barbara Sosnowska-Pasiarska

Rejestracja uczestników: barbara.pasiarska@onkol.kielce.pl
Udział w konferencji jest bezpłatny. Za uczestnictwo zostaną przyznane punkty edukacyjne. Organizatorzy dysponują możliwością bezpłatnych noclegów - liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Patronem medialnym konferencji jest Miesięcznik Rynek Zdrowia i portal www.rynekzdrowia.pl

Załącznik: 
Aktualności
Udostępnij