-A A +A

Call Center

Telefoniczna Informacja Medyczna umożliwia telefoniczną rejestrację. W celu umówienia wizyty wystarczy podać swój numer historii choroby (ID)  lub PESEL. Za pośrednictwem Call Center można także uzyskać ważne informacje medyczne, założyć historię choroby, przypomnieć termin wizyty oraz dowiedzieć się, w jaki sposób przygotować się do badań.

41 367 4208
od poniedziałku do piątku
w godzinach 7:00 – 18:00

Uwaga! Do poradni: radioterapii, chemioterapii i brachyterapii rezerwacja wizyt odbywa się przy konsolach w tych poradniach. Można tego dokonać osobiście, przez osobę trzecią lub telefonicznie od poniedziałku do czwartku w godzinach 7-15, w piątki w godzinach 7-13, pod numerami telefonów:

poradnia chemioterapii - 41 367 4615
poradnia radioterapii - 41 367 4730
poradnia brachyterapii - 41 367 4026


ePortal pacjenta - elektroniczny system obsługi pacjentów


 

KOMUNIKAT DLA ODWIEDZAJĄCYCH
 

  1. W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną (zwiększona liczba zakażeń górnych dróg oddechowych, COVID-19, grypa i inne) w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne hospitalizowanych pacjentów, w Świętokrzyskim Centrum Onkologii obowiązuje czasowe ograniczenie odwiedzin.
  2. Proszę, aby osoby z objawami infekcji dróg oddechowych powstrzymały się od odwiedzin w Centrum.
  3. Odwiedzających a także Pacjentów (wraz osobami towarzyszącymi) zgłaszających się do poradni/zakładów proszę o zakładanie maseczek zakrywających usta i nos przez cały okres przebywaniu na terenie Centrum oraz przestrzeganie zasad higieny rąk – mycie i dezynfekcja.
  4. W przypadku wzrostu zachorowań na choroby przenoszone drogą powietrzno- kropelkową, Kierownicy poszczególnych Klinik/Działów mogą wprowadzać dodatkowe, wewnętrzne ograniczenia dotyczące odwiedzin.

 

Dyrektor Świętokrzyskiego Centrum Onkologii
Prof. dr hab. n. med. Stanisław Góźdź


 

 

Dla pacjenta
Polski
Udostępnij