-A A +A

Dla studentów

Szanowni Państwo,

Świętokrzyskie Centrum Onkologii prowadząc działalność leczniczą, pielęgnacyjną, profilaktyczną, rehabilitacyjną, naukowo-badawczą i dydaktyczną daje możliwość odbywania praktyk studentom uczącym się na kierunkach związanych z ochroną zdrowia.
Podania i wnioski dotyczące odbywania praktyk w okresie wakacyjnym są przyjmowane do wyczerpania dostępnych miejsc.

Każdy student przed podjęciem praktyk musi uczestniczyć w obowiązkowym szkoleniu
z zakresu:
- ochrony i przetwarzania danych osobowych,
- bezpieczeństwa i higieny pracy,
- zapobiegania zakażeniom szpitalnym,
- bezpieczeństwa przeciwpożarowego,
- ochrony radiologicznej.

Prosimy śledzić treści zamieszczane na stronie, ponieważ na niej znajdują się informacje o szkoleniach. Będziemy je na bieżąco uaktualniać z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem. Po wybraniu daty szkolenia proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy
celem potwierdzeniu przybycia ( minimum dwa dni przed planowanym terminem).

Udokumentowane uczestnictwo w szkoleniach obowiązuje przez cały etap nauczania. Natomiast brak potwierdzonej obecności w szkoleniach skutkuje niedopuszczeniem do odbywania praktyk w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach.

Najbliższy termin szkolenia to:

  •  04.03.2024 r. (od godz. 8:00 - 10:00).

Uczniowie/studenci zgłaszają się od godziny 7:30 pod aulą w celu dopełnienia formalności związanym z realizacją zajęć praktycznych, praktyk zawodowych w Świętokrzyskim Centrum Onkologii.

Wyżej wspomniane szkolenie odbędzie się w sali konferencyjnej im. Tadeusza Koszarowskiego na I piętrze w budynku administracyjnym Świętokrzyskiego Centrum Onkologii, Kielce ul. Stefana Artwińskiego 3C.

Poniżej zamieszczam wzór podania oraz zbiór dokumentów, które powinien posiadać student przed przystąpieniem do wstępnego szkolenia oraz praktyk.
 

W przypadku pytań proszę o kontakt w godzinach:
od pon.- czw. w godzinach 8:00-13:30 lub pt. 8:00-12:00.

mgr Valeriia Tymoshenko
Inspektor ds. szkoleń
Dział Kadr
Tel. 41 367 41 75

Nauka
Udostępnij